Kariéra

SAP konzultant / vývojář

V současné době hledáme nové zaměstnance pro naše nově vznikající pracoviště v Praze a Plzni, ale i pro stávající pracoviště v Českých Budějovicích na pozici SAP KONZULTANT / VÝVOJÁŘ.

Pro našeho významného zákazníka z oblasti SAP poradenství a řešení, s více něž desetiletou tradicí realizace, hledáme schopné SAP konzultanty/ vývojáře, kterými bychom nyní rádi posílili jeho stávající tým 25 SAP odborníků.
V rámci této pozice budete mít příležitost se podílet na vývoji softwaru a poradenství od návrhu až po vývoj náročných řešení.
Naši zákazníci oceňují zejména rychlou reakci na jednotlivé požadavky, spolehlivost a pečlivost provedení.

Pro rozšíření vývojového týmu hledáme nejen zkušenější seniory, ale rovněž i méně zkušené juniory, které následně rádi zaškolíme.
Pokud dosud  umíte programovat např. jen v Javě či jiném programovacím jazyce a prostředí  SAPu ABAP  vám dosud nic neříká, určitě to nevadí. I přesto přijďte k nám na pohovor, rádi vás zaškolíme.
Základním předpokladem je však vynikající znalost SQL včetně mechanismů uložených funkcí a procedur a relačních databází (znalost Oracle a DB2 výhodou).

Náplň práce:

  • odpovědnost za návrh a vývoj zákaznických programů a aplikací v rámci SAP,
  • implementace komponent v SAP v prostředí ABAP,
  • přímý kontakt se zákazníkem (konzultace návrhu SAP řešení a jeho následná implementace v prostředí ABAP),
  • úprava a realizace business požadavků ve stávajících SAP systémech,
  • podpora nových zákazníků při realizaci a rozvoji komplexních SAP systémů,
  • péče o stávající zákazníky prostřednictvím změn a dalších vývojových zadání,
  • práce se standardními relačními databázemi a persistentními frameworky,
  • návrh informačních systémů,
  • návrh datových modelů,
  • optimalizace databázových dotazů,
  • analýza a optimalizace podnikových procesů.

Nabízíme:

  • zajímavou práci v SW-vývoji pro tuzemské a zahraniční společnosti s využitím nejmodernějších SW- nástrojů,
  • pružnou pracovní dobu (možnost i zkráceného úvazku),
  • systém školení a vzdělávání, možnost profesního a kariérního růstu,
  • zajímavé platové ohodnocení, standardní zaměstnanecké výhody (stravenky, notebook, smartphone, aj.),
  • příjemné pracovní prostředí,
  • mladý dynamický a přátelský kolektiv.

Požadujeme:

  • vysokoškolské nebo vyšší odborné vzdělání,
  • minimálně 2 leté zkušenosti v oblasti  softwarového vývoje,
  • vynikající znalosti relačních databází a SQL,
  • znalosti základních principů OOP,
  • obecné znalosti kancelářského SW a výpočetní techniky,
  • základní znalost německého jazyka (v případě neznalosti němčiny nabízíme firmou placené kurzy německého jazyka a požadujeme ochotu získané znalosti dále rozvíjet), vynikající znalosti němčiny jsou výhodou,
  • alespoň základní znalost anglického jazyka (pokročilá znalost výhodou),
  • adaptační a komunikační schopnosti, zodpovědnost,
  • analytické a samostatné pojetí práce,
  • schopnost spolupracovat v týmu,
  • cílený a zodpovědný postoj k práci.